Continuand traditia, Clubul Rotary Timisoara Ripensis are placerea de a va invita sa ne fiti alaturi la Evenimentul anual cultural – WINTER TIME – ajuns la a VIII-a editie.

Azi 15.12.2021 de la ora 16.30 va invitam sa intrati pe pagina de Facebook a Rotary Ripensis pentru a urmări Concertul extraordinar sustinut de THE GEARS BAND in cadrul emisiunii ,,Prim-plan obiectiv” de la TVR Timisoara – cu ocazia Evenimentului derulat de clubul nostru – WINTER TIME.

In cadrul acestui eveniment derulam proiectul ,,SCENA VIRTUALA” implementat de Rotary RIPENSIS prin care se doreste strangerea de fonduri pentru amenajarea cu aparatura de inregistrare si transmitere live a evenimentelor cultural-educative din sala de concerte a liceului Ion Vidu din Timisoara, construind astfel o scena virtuala in care elevii sa simta fiorul scenei/actului artistic.

Mulțumim tuturor celor care au facut posibil ca acest eveniment sa fie derulat si in acesta an: Daniel Dumitras, Dan Costineanu, Dan Rusu, Patrick Cojerean, Petre Bunget, Raul Balmez, Voicu Dumitraș.

Donatiile pentru acest proiect se vor vira în contul bancar Rotary Ripensis.
Credit Europe Bank Romania: RO80 FNNB 0004 0280 4843 RO03